centrumkrysdent@gmail.com
+48 18 266 94 18

O centrum

Dowiedz się więcej o naszym centrum!

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Krysdent istnieje na rynku od 1995 roku. Jako swój cel stawia zdrowy i piękny uśmiech oraz zadowolenie klienta przy zachowaniu wysokiej jakości leczenia, wykorzystaniu najnowszych technologii i wiedzy opartej na potwierdzonych badaniach naukowych. Dzięki ich zaufaniu oraz zaangażowaniu personelu w rozwój kwalifikacji zrodziła się klinika stomatologiczna, która świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Zapewnia kompleksowość leczenia z możliwością wykonania niezbędnych badań i konsultacji na miejscu. Zapewnia to szybką reakcję, a w następstwie zdrowy i piękny uśmiech pacjenta.

Stały personel lekarski

Pracuje u nas stała kadra lekarska, która pozwala na długoletnią współpracę pomiędzy stomatologiem a pacjentem, dzięki czemu mają Państwo możliwość uczęszczać na bezstresowe wizyty do zaufanego specjalisty. Znajomość historii leczenia oraz stała opieka przynosi najlepsze rezultaty. Tworzymy zespół trudniący się wieloma dziedzinami stomatologii wskutek czego uzyskują Państwo leczenie zespołowe z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej, endodoncji, ortodoncji, chirurgii oraz protetyki. Nasi specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwi to Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym indywidualnym przypadku.

Indywidualna opieka medyczna na najwyższym poziomie

Naszą wiedzę, czas i serce poświęcamy wszystkim pacjentom, którzy oczekują indywidualnej i wyjątkowej opieki nad zdrowiem swoich zębów na najwyższym dostępnym poziomie. Dlatego każdego Pacjenta traktujemy wyjątkowo, starając się by ustalony plan leczenia był dla niego zrozumiały, a efekty końcowe zadowalające. Nasz doświadczony personel z zaangażowaniem zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku, tworząc z naszej kliniki idealne miejsce dla całych rodzin.

Długoletnie doświadczenie poparte certyfikatami

Zawód lekarza stomatologa (dentysty) wymaga od nas ciągłego doskonalenia umiejętności oraz poznawania alternatywnych metod leczenia. Nasz personel kładzie duży nacisk na wzmocnienie swoich możliwości leczenia i dąży do podnoszenia jakości swoich usług. Tym samym ciągłe kształcenie przyniosło za sobą lata doświadczeń. Staramy się nieustannie doskonalić w tym co robimy, gdyż każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, nowe osiągnięcia, nowe wynalazki i nowe farmaceutyki.

Najnowocześniejsze metody diagnozy i leczenia

W Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym Krysdent do dyspozycji pacjentów zostały udostępnione cztery w pełni wyposażone gabinety stomatologiczne, pracownia RTG oraz laboratorium protetyczne. Dzięki specjalistycznemu wyposażeniu jesteśmy w stanie objąć pacjenta kompleksową opieką, bez zbędnego odsyłania lub zlecania badań. Z doświadczenia wiemy, iż w celu zapewnienia zdrowia konieczne jest objęcie uwagą i zainteresowaniem całej osoby, dlatego poza zapewnieniem najlepszych metod diagnostycznych, staramy się uwzględnić potrzeby emocjonalne i intelektualne pozostających pod naszą opieką pacjentów.

Wyjątkowe miejsce

Prawie 20 lat tradycji łączymy z nowoczesnością, czego mogą Państwo doświadczyć odwiedzając jeden z czterech w pełni wyposażonych gabinetów, korzystając z pracowni RTG lub oczekując na wizytę w przestronnej i wygodnej poczekalni. Przychodzący na wizytę rodzice z pociechami mogą skorzystać z sali dla dzieci, tak by umilić sobie czas oczekiwania. Przed kliniką znajduje się parking zarezerwowany wyłącznie dla klientów Centrum Stomatologicznego.

W Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym Krysdent zapewniamy:

  • Kompleksowe leczenie
  • Krótkie terminy i punktualne wizyty
  • Ofertę dla całych rodzin
  • Miłą i profesjonalną obsługę
  • Bezpieczeństwo i komfort
  • Przyjmujemy w nagłych przypadkach – Nigdy nie odmawiamy przyjęcia